Jdi na obsah Jdi na menu
 


HISTORIE

Fotbal mužů začal pod sokolem na podzim 1992 ve čtvrté třídě sk. A.

První členové vedení klubu byli:  Dohnal Miroslav

                                                            Kotraba Vladimír

                                                            Hrdlička Ladislav

                                                            Rumíšek Jan

První zápasy probíhaly výsledkově takto: želetava-Leso.7-0,1-4Les.-Kojetice 3-5,1-3,Les-Kouty 1-3,2-6Domamil-Les.3-2,2-0Les.-Chlístov O-1,0-5opatov-Les. 2-4,0-2Les.-Jaroměřice B 2-3,0-0,Šebkovice-Les 2-2,1-2Les.-Budkov 3-1,7-0,Les-Jakubov 0-2,0-6,Syrovice-Les.2-O.3-1

Ročník 93-94 vyšel pro lesonickou kopanou daleko lépe na podzim, neboť  jsme se umístili na prvním místě před mužstvem Jakubova, kdežto na jaře 94 už se tak nedařilo propadli jsme se na šestou pozici. Postoupil Opatov, který byl po podzimu na pátem místě.

Ročník 94-95 byl už ve zamení postupu do třetí třídy. Postoupili jsme se 14ti výhrami čtyřmi remízami a žádnou prohrou. Do třetí třídy s námi postoupili druzí Šebkovice, kteří měli o deset bodů méně, postup byl suverénní.

Podzim 96 jsme se ve třetí třídě umístili na pátem místě, jaro jsme ukončili na pěkném třetím místě, za mužstvi Kněžic a Koutů.

Na podzim 97 jsme skončili  až na osmém místě, jaro vyšlo o něco lépe a celkově jsme dopadli na páté příčce. Postoupili loni druhé Kouty.

Na podzim 98 nás posílili dorostenci Klíma, Šaman, Bulička, Ferdan, Marek a po podzimu jsme se umístili na druhém místě za Opatovem. Jaro se nám tolik nepovedlo a dopadli jsme třetí za postupujícím Opatovem a druhými Třebelovicemi. Na jaře odchází na hostování do Jaroměřic Z. Řepa a přichází z M. Budějovic Nováček. V létě 99 vyhráváme turnaj o štít Čáslavic před Čáslavicemi, Třebíči dorostem, Chvalovicemi.

Podzim 99 končíme na pátém místě na jaře už na druhém za postupujicím Chlístovem se ztrátou čtyř bodů.Stanislav Štáva přestupuje do Čáslavic, Z. Řepa odchází na hostování do M. Budějovic.

Podzim 2000 jsme dopadli až na sedmém místě, dne 21.12 umírá náš kamarád a spoluhráč Kamil Jelínek ve věku 22 let.Jaro končíme na sedmém místě. Z. Řepa na hostovámí v Jaroměřicích. Nováček na vojně.

Podzim 01 končíme na sedmém místě se ztrátou sedm bodů na první Třebelovice. Jaro 02 se vyvedlo uplně nejlépe a postupujeme z prvního místa s Jakubovem a Radoticemi do druhé třídy.    Podzim 02 ve druhé třídě vyšel uplně pohádkově, kde jsme zkončili na  třetím místě o dva body za Kojeticemi a Náměští. Jaro už nám malinko uteklo a dopadli jsme celkově na čtvrtém místě, postoupilo Mohelno. Ve druhé třídě jsme byli do ročníku O6.V tomto průběhu byl založen Martinkov kam odešli ŘepaZ, Lojda. Ferdan L. odešel na hostování do Čáslavic a poté do M. Budějovic a Nováček do Jaroměřic. Kádr byl oslabený a proto 2006 sestoupil do třetí třídy.Od roku 2005 se k nám připojili mládežníci z Třebíče a vytvořili jsme B tým,který hraje ve čtvrté třídě skupiny A.Nyní v sezoně 10/11se potýkáme s četnými zraněními a malým počtem hráčů v A týmu a proto jsme po podzimní části až na desátém místě. Na konci sezony 2012-13 zanikl tým ,,Bé".